Czy markę osobistą można wykreować?

Dwa lata temu uczestniczyłam w indywidualnym kursie “Akademii Marki z Klasą”, prowadzonym przez Ewę Czertak,  trener biznesu, mentorkę, praktyka personal brandingu dla CEO.

Na początku tej drogi podchodziłam do zagadnienia marki osobistej bardzo biznesowo i pragmatycznie, oczekując od Ewy konkretnych działań i mierzalnych rezultatów. Przychodziłam na sesje uzbrojona w listy sukcesów i plany ekspansji, pełna mocy, chociaż zagubiona w kierunku mojej podróży. Przez 7 miesięcy pracy z Ewą rozbroiłyśmy wiele mechanizmów, które mnie ograniczały i zasłaniały pole widzenia, odwinęłyśmy wiele “sreberek”, które przylgnęły do mnie przez lata pracy i jak etykiety na półce sklepowej zaczęły mnie definiować. Zrozumiałam, że to nie była marka, którą jestem. Znalazłam drogę do komunikowania, tego kim jestem i dlaczego robię, to co robię.

Zapraszam Cię do wysłuchania cyklu rozmów, które przeprowadziłyśmy z Ewą Czertak w jej podcaście “W dobrym stylu i na temat”. W pierwszym odcinku ODWIJAMY sreberka naszych przekonań o tworzeniu marki osobistej!

Podcast zrealizowała Pracownia Podcastów Sounds and Stories. 

Polecam Akademię Marki z Klasą Ewy Czertak. Więcej informacji na https://www.akademiamarkizklasa.pl/